Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/aura/ftp/firmy24/regulamin.php:1) in /home/aura/ftp/firmy24/regulamin.php on line 34
 Bezpłatny Katalog Firm, Katalog Stron, SEO.

make money with your web site

make money with your web site

Katalog Firm, Katalog Stron Internetowych, SEO
Na skróty :

Katalog Firm, Katalog Stron Internetowych, SEO

dodaj do ulubionych 


Oferta specjalna ! Dziś jest: 01-10-2020, 19:05:21
Dodaj firmę/stronę - bezpłatnie !
  MENU


szybka pożyczka

Wpisów: 8957
Kategorii: 705
Oczekujące: 49
Nie potwierdzone
subskrybcje: 68


» Ubezpieczenia Życie
» Ubezpieczenia grupowe
» Nauka zawodu
» Znane aktorki
» Super Laseczki


Inwestuj we własny dług
Więcej...
Katalogi SEO

ProPartner

Bezpłatny Katalog Stron, SEONakarm głodne dziecko - wejdz na stronę www.Pajacyk.plCryptoBitX


Index > Bezpłatny Katalog Firm, Katalog Stron SEO!

Regulamin dodawania stron WWW do serwisu www.firmy24.com.pl

§ 1 - Postanowienia ogólne

 1. Serwis firmy24.com.pl, zwany dalej KATALOGIEM, jest udostępniany przez firmę Agencja AUR-A, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwarecka 15.
 2. KATALOGIEM będzie w poniższym dokumencie nazywany publicznie dostępny za pośrednictwem Internetu KATALOG  firm i stron WWW.
 3. FORMULARZEM nazywany będzie internetowy formularz, za pomocą którego dodaje się firmę lub strony WWW  do KATALOGU.
 4. Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu dot. warunków korzystania i dodawania swojego przedsiębiorstwa do KATALOGU, oraz że w pełni akceptuje jego postanowienia.
 5. Dodanie firmy lub stron WWW do KATALOGU odbywa się przez zgłoszenie przez zainteresowane firmy lub osoby, a następnie po umieszczeniu kodu jaki zostanie wygenerowany i umieszczony na dodanej stronie i akceptacji przez administratora, dane zgłaszającego są widoczne w KATALOGU.

§ 2 - Dodawanie wpisu (przedsiębiorstwa).

 1. Użytkownik dodając swoją firmę do KATALOGU oświadcza tym samym, że podane w FORMULARZU informacje są prawdziwe i zezwala na przechowywanie ich w bazie danych KATALOGU oraz upublicznienie tych danych w KATALOGU (zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 z 1997). Publikowane nie będą jedynie dane dotyczące osoby odpowiedzialnej za dodawanie przedsiębiorstwa.
 2. W przypadku podania nieprawdziwych danych o przedsiębiorstwie lub słów kluczowych niezgodnych z rzeczywistością, twórcy KATALOGU zastrzegają sobie prawo do żądania poprawy tych danych pod groźbą przedterminowego usunięcia firmy z KATALOGU.
 3. Użytkownik ma prawo do wglądu i wnoszenia poprawek do danych dot. swojego przedsiębiorstwa, a także do żądania usunięcia tych danych z bazy KATALOGU. W tym celu osoba podana w FORMULARZU jako osoba odpowiedzialna za figurowanie firmy w KATALOGU powinna zwrócić się za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) do administratora KATALOGU (admin@firmy24.com.pl), korzystając z adresu e-mail podanego uprzednio w FORMULARZU.
 4. Użytkownik zobowiązuje się do nieużywana w FORMULARZU słów wulgarnych i obraźliwych oraz zwrotów naruszających ogólnie przyjęte zasady moralne, a także obrażania osób trzecich.
 5. Użytkownik zgadza się na przesyłanie informacji technicznych (dot. np. komunikatów technicznych lub ważnych zmian w działaniu KATALOGU) oraz informacji reklamowych wysyłanych przez twórców KATALOGU na adres poczty elektronicznej podany w FORMULARZU jako adres kontaktowy z osobą odpowiedzialną za figurowanie firmy w KATALOGU.
 6. Osoba lub osoby podane w FORMULARZU jako odpowiedzialne za figurowanie firmy w KATALOGU są jedynymi osobami uprawnionymi do podejmowania działań w imieniu danego przedsiębiorstwa i traktowane są jako jedyni oficjalni reprezentanci przedsiębiorstwa w kontaktach z administracją KATALOGU.
 7. Podczas korzystania z KATALOGU i dodawania firmy do KATALOGU, użytkownik musi mieć włączoną w przeglądarce funkcję obsługi plików tymczasowych cookies oraz obsługę skryptów JavaScript, inaczej usługa nie będzie działać poprawnie.

§ 3 - Prawa i obowiązki

 1. Twórcy KATALOGU dokładają wszelkich starań, by dane dotyczące firm były bezpieczne oraz by KATALOG był dostępny i w pełni funkcjonalny przez cały czas, jednak nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z powodu:
  1. działania hackerów i złodziei
  2. niepoprawnego zarządzania kontem, w tym udostępnienia hasła innym osobom przez zleceniobiorców
  3. sytuacji nieprzewidywalnych, np. kataklizmów, burzy.
 2. Twórcy Serwisu zastrzegają sobie prawo do:
  1. okresowego wyłączania KATALOGU lub poszczególnych jego części bez uprzedzenia.
  2. usuwania lub blokowania kont użytkowników w przypadku naruszenia postanowień tego regulaminu.
  3. weryfikacji wiarygodności adresów e-mail i stron www.
  4. dokonywania zmian we wpisach dokonanych przez użytkowników
  5. wysyłania reklam i innych wiadomości drogą e-mail do użytkowników.
  6. zmiany niniejszego regulaminu bez powiadomienia o tym użytkowników.
 3. Twórcy KATALOGU zobowiązują się do nie przekazywania w żaden sposób informacji o użytkownikach innym firmom, instytucjom i osobom z wyłączeniem policji, prokuratury, sądu i innych uprawnionych organów, którym dane o użytkownikach udostępniane są w przypadku złamania prawa przez użytkownika lub wydania przez ten organ odpowiedniego nakazu udostępnienia danych zgromadzonych w Serwisie.
 4. W przypadku podjęcia przez użytkownika działań nie zakazanych w tym regulaminie, a uznanych przez twórców KATALOGU za niewłaściwe lub niepożądane, twórcy KATALOGU zastrzegają sobie prawo do żądania zaprzestania tych działań. Nie zastosowanie się do takiego żądania traktowane będzie jak złamanie regulaminu i sankcjonowane w odpowiedni sposób.

Obowiązuje od dnia 01.03.2006 r.
Buy and Sell text links

Click for Wroclaw, Poland Forecastszybka pożyczka

Katalogi SEO

ProPartner

Bezpłatny Katalog Stron, SEONakarm głodne dziecko - wejdz na stronę www.Pajacyk.pl

CryptoBitX


Spis katalogów stron - Top Lista katalogów SEO - Ranking katalogów  Top lista - Katalogi stron, ranking katalogów, top 100 
CryptoBitX | Nauka Jazdy | Zabawki | Kominki | Kredyt | Praca | CBX | Wrocławski Katalog Firm
Kominy | SEX SHOP | Praca - Kariera | Nauka Jazdy Wrocław | Aparaty słuchowe Wrocław | Praca na swoim
X Doł±cz do nas!
Czy twoja strona zarabia?

Poznaj tajemnicę
MARKETERÓW!


Jak zwielokrotnić dochody?
Zarabiaj z nami...Zamknij X